Logo - zlewozmywaki granitowe - PPUH ANFRA BIS

Zlewozmywak kwarcowy: praktyczny i nowoczesny

Jako producent zlewów kuchennych, musimy dbać o wszechstronny asortyment, dostosowany do potrzeb naszych klientów. Dlatego przygotowaliśmy dla nich propozycje wykonane z kwarcu. Co je wyróżnia? Przede wszystkim bardzo solidne wykonanie. Sprawdzają się podczas długoletniego użytkowania, a łatwość pielęgnacji sprawia, że przy niewielkim wysiłku będą zawsze prezentować się znakomicie. Doskonale komponują się z nowoczesnym wnętrzem, ale klienci bardzo chętnie dobierają je także do klasycznego zestawu mebli. Ponadto zastosowanie kwarcu sprawia, że zlew jest gładki i błyszczący. Aby utrzymać ten efekt, należy przemywać go wodą z dodatkiem płynu do mycia naczyń, a następnie przetrzeć miękką szmatką.

Bogata oferta zlewozmywaków kwarcowych w wielu różnych wersjach

Anfra zawsze stara się zapewnić swoim klientom jak największe możliwości w zakresie wyboru wariantu zlewu dopasowanego do potrzeb i preferencji. Duże znaczenie ma wielkość kuchni, a także częstotliwość jej użytkowania. Istotny jest również subiektywny gust nabywcy. W zakresie kształtu możemy zaoferować bardziej typowe propozycje tj. okrągłe, kwadratowe czy prostokątne, jak i narożne, trapezowe czy owalne. Te ostatnie pozwolą na zaaranżowanie wnętrza nietypowego, wyróżniającego się oryginalnym wystrojem. Świetnie będą się prezentować w towarzystwie nowoczesnych, prostych i eleganckich mebli.

Kolejną zmienną cechą jest kolorystyka. Każdy, kto chce mieć pięknie prezentujący się zlew w odcieniu blatu czy stołu, powinien skorzystać z naszej oferty. Proponujemy bardzo duży wybór odcieni, które można znaleźć na naszej stronie. Jednak nie chcemy ograniczać klientów pod tym względem. Dlatego dajemy im możliwość zamówienia dowolnego, całkowicie indywidualnego koloru. W zestawieniu z połyskiem kwarcowej powierzchni z pewnością będzie prezentował się znakomicie, nawet w przypadku intensywnego użytkowania.

Dopełnieniem tej oferty jest kilka opcji dodatkowych. Na życzenie klienta wykonujemy dodatkowe otwory w zlewie, w których będzie można później zainstalować baterię, dozownik na płyn do mycia naczyń lub pokrętło do korka. W ten sposób chcemy zwiększyć funkcjonalność każdej z naszych propozycji i zapewnić ich użytkownikom maksymalną wygodę. Zadbaliśmy o to, żeby przy każdym z produktów na naszej stronie znalazły się niezbędne szczegółowe informacje na ich temat. W razie jakichkolwiek wątpliwości warto skonsultować się z doświadczoną obsługą firmy, która odpowie wyczerpująco na wszystkie związane z asortymentem pytania.