Logo PPUH ANFRA BIS

ANFRA – renomowany producent zlewozmywaków.

Jako producent zlewozmywaków cechujących się trwałością, solidnością wykonania, niebywałą estetyką oraz wygodą użytkowania, w naszej ofercie nie mogło zabraknąć produktu, jakim jest zlewozmywak kwarcowy. W tym zakresie proponujemy wysokiej jakości zlewozmywaki oznaczone symbolem ZKW, które znakomicie wpisują się w domenę funkcjonalnych i nowoczesnych rozwiązań. Dostępne w tej kategorii zlewozmywaki zostały stworzone by jeszcze bardziej ułatwić utrzymanie zlewozmywaka w czystości. Po użyciu wystarczy przemyć go wodą z płynem do naczyń i wytrzeć miękką szmatką. Zlewozmywaki, wyglądem przypominające umywalki ceramiczne, posiadają gładką i jednolitą powierzchnię; przyjemną i „ciepłą” w dotyku. Lustrzany połysk sprawia, że w kuchni prezentuje się szczególnie pięknie.

Oferujemy zlewozmywaki kwarcowe jedno-, półtora- lub dwukomorowe. Polecamy zlewozmywak narożny, okrągły, prostokątny lub w innym ciekawym kształcie.

W zależności od gustu, indywidualnych potrzeb, a także rozmiarów kuchni, naszą stałą ofertę stanowią zlewozmywaki zróżnicowane pod względem kolorystyki, rozmiaru oraz kształtu. Wykonujemy zlewozmywaki z jedną komorą lub dwiema, do zabudowy szeregowej oraz narożnej. Dostępne w ofercie zlewozmywaki 1,5-komorowe posiadają dwie komory, małą i dużą. Proponujemy rozwiązania, które znakomicie sprawdzają się zarówno w niewielkiej kuchni, jak i dużej - przestronnej. Nasza oferta została tak stworzona, aby każdy mógł odnaleźć tutaj produkt zgodny ze swoimi oczekiwaniami. Dlatego też, w sferze kształtu, nasz asortyment obejmuje zlewozmywaki narożne, prostokątne, kwadratowe, owalne, trapezowe lub o innej, ciekawej formie - w różnych barwach.

Zlewozmywak kwarcowy może mieć praktycznie każdy dowolny kolor. Prezentowana gama kolorystyczna to tylko niewielka namiastka możliwości. Zlewozmywak w indywidualnym kolorze, pod kolor blatu kuchennego, płytek ściennych, itp. nie stanowi dla nas problemu. Delikatna i gładka powierzchnia oraz lustrzany połysk wydobywają głębię koloru, zlewozmywak prezentuje się wyjątkowo elegancko.

Nasi zleceniodawcy mogą także zdecydować o ilości dodatkowych otworów i zlecić nam wykonanie zlewozmywaka z otworem pod baterie, na dozownik lub na pokrętło od korka. Wszystkie wykonywane przez nas produkty posiadają odpowiednie atesty. Pełna specyfikacja zlewozmywaków będzie dostępna po kliknięciu na poszczególną nazwę produktu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ich charakterystyką. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym biurem. Udzielimy niezbędnych informacji, a w razie potrzeby pomożemy dokonać optymalnego wyboru. Zapraszamy do współpracy.