Logo - zlewozmywaki granitowe - PPUH ANFRA BIS

Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem: zlew granitowy nakładany - na wymiar

Aneksy kuchenne i niewielkie kuchnie zyskały w ostatnich latach znacząco na popularności i wiele osób chętnie decyduje się na mieszkania, w których się one znajdują. Takie wnętrza wymagają zastosowania odpowiednich rozwiązań, adekwatnych do małej przestrzeni. Zwykle znajduje się w nich także zmywarka. Dlatego dla naszych klientów przygotowaliśmy duży wybór zlewozmywaków jednokomorowych z ociekaczem w różnych wymiarach. Stawiając na ten rodzaj, oszczędza się  miejsce, zyskując stanowisko do umycia kilku naczyń czy przygotowania warzyw i owoców do jedzenia. Wykorzystywany przez nas do produkcji zlewów granitowych materiał ma fakturę i wygląd doskonale imitujący naturalny kamień, jest przy tym niezwykle trwały.

Duży wybór modeli nakładanych - jednokomorowych z ociekaczem - różne wymiary

W asortymencie umieściliśmy wiele różnych wariantów zlewów kuchennych z granitu - zlewozmywaki granitowe jednokomorowe. Wyposażamy je m.in. w ociekacze, które mają zwiększać funkcjonalność. Produkcja obejmuje różne wymiary i odcienie, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientów, którzy mogą również zamówić jeden z kilku proponowanych przez nas kształtów np. zlew okrągły lub kwadratowy.

zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem zlew jednokomorowy z ociekaczem nakładany, do szafki zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem wymiary

ZLEWOZMYWAK GRANITOWY ZGR 06

ZLEWOZMYWAK GRANITOWY ZGR 06a

ZLEWOZMYWAK GRANITOWY ZGR 08

zlewozmywak granitowy z ociekaczem - cena nakładany zlewozmywak granitowy zlewozmywak granitowy wymiary cena

ZLEWOZMYWAK GRANITOWY ZGR 11

ZLEWOZMYWAK GRANITOWY ZGR 12

ZLEWOZMYWAK GRANITOWY ZGR 18

zlewozmywak z ociekaczem zlewozmywak zlewozmywak z ociekaczem granitowy nakładany - cena

ZLEWOZMYWAK GRANITOWY ZGR 21

ZLEWOZMYWAK GRANITOWY ZGR 22

ZLEWOZMYWAK GRANITOWY ZGR 23

Odpowiednie dopasowanie zlewu do projektu - zlewozmywak granitowy jednokomorowy z ociekaczem

Projekt kuchni, czy to w czasie budowy domu, urządzania mieszkania, czy remontu powinien być dobrze przemyślany. Zlew kuchenny to zdecydowanie jeden z najważniejszych elementów, gwarantujący sprawną pracę w tej przestrzeni. Na prezentowanej stronie zaś znajdziecie Państwo wymarzony zlewozmywak jednokomorowy. Do wyboru są modele z ociekaczem, jak i bez niego. Zróżnicowane wymiary zapewniają możliwość doboru idealnego produktu do konkretnych potrzeb. Wpuszczany w blat zlewozmywak granitowy jest nie tylko funkcjonalny, ale pełni rolę efektownej ozdoby.

Zastanawiacie się Państwo, jaki zlewozmywak granitowy wybrać? Najważniejsze są tu wymiary, podawane także w cm, przy każdym produkcie osobno, a także osobiste preferencje. Produkty jednokomorowe bez ociekacza są zdecydowanie najmniejsze i umożliwiają swobodniejsze rozplanowanie reszty powierzchni blatu. Jeśli macie Państwo wątpliwości, który z produktów spełni konkretne oczekiwania, wystarczy skontaktować się z naszymi pracownikami. Znając wymiary kuchennej strefy roboczej w cm, nasi specjaliści zasugerują najlepszy wybór. Gwarantujemy, że nasze zlewozmywaki granitowe dopasują się do każdej kuchni.