Logo PPUH ANFRA BIS

ANFRA – Zlewozmywaki granitowe

Jedną z naszych kluczowych propozycji są zlewozmywaki granitowe. Powierzchnia zlewozmywaków o symbolu ZGR jest matowa i chropowata w dotyku, zupełnie jak naturalny kamień. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, a ich dodatkowym atutem jest estetyczny wygląd oraz ciekawy design. W ofercie znajduje się szereg modeli zlewozmywaków. Zróżnicowanie pod względem kształtów oraz kolorów sprawi, że każdy odnajdzie tutaj coś dla siebie - zgodnie ze swoim gustem oraz wymaganiami odnośnie przeznaczenia.

Produkujemy zlewozmywaki granitowe jednokomorowe lub dwukomorowe - narożne, okrągłe, prostokątne oraz w wielu innych kształtach.

Wykonujemy m.in. zlewozmywaki granitowe jednokomorowe, które idealnie sprawdzą się w małych kuchniach lub gdy posiadamy zmywarkę. Z kolei zlewozmywak granitowy dwukomorowy to propozycja dla osób szukających funkcjonalnych rozwiązań. W asortymencie znajdują się także zlewozmywaki z dwiema komorami, które mogą być jednakowej wielkości lub takie, w których jedna jest większa od drugiej. W aspekcie kształtu, oferujemy m.in. zlewozmywaki granitowe narożne, owalne, okrągłe, prostokątne, kwadratowe oraz inne ciekawe formy.

Standardowa gama kolorystyczna obejmująca ponad 30 barw, jest tylko przykładem zróżnicowania kolorystycznego. Zlewozmywak granitowy produkowany przez naszą firmę może mieć praktycznie dowolny kolor. Największą popularnością cieszą się zlewozmywaki wykonywane pod kolor blatu kuchennego.

Na życzenie Klienta wykonujemy dodatkowe otwory w zlewozmywaku (w tym pod baterie, na dozownik lub na pokrętło od korka automatycznego). Prawie wszystkie dostępne rodzaje zlewozmywaków występują w wersji z użytecznym ociekaczem. Każdy nasz produkt posiada odpowiednie atesty, jest odporny na zarysowania i działanie wysokiej temperatury. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną charakterystyką naszych zlewozmywaków granitowych. Aby poznać szczegółową specyfikację, wystarczy kliknąć w wybraną nazwę produktu. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.