Logo - zlewozmywaki granitowe - PPUH ANFRA BIS

Producent zlewozmywaków granitowych - Anfra

Jesteśmy firmą, która zajmuje się produkcją zlewozmywaków od niemal 20 lat. W 2012 r. przyjęliśmy nazwę ANFRA BIS. W swojej ofercie posiadamy dwa rodzaje zlewozmywaków: granitowe i kwarcowe. Używamy wyłącznie materiałów o bardzo wysokiej jakości, które gwarantują otrzymanie solidnego i niezawodnego produktu. Nie bez znaczenia jest dla nas również estetyka, dlatego każdy zlewozmywak z naszej propozycji bardzo dobrze się prezentuje, zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych przestrzeniach kuchennych.

producent zlewozmywaków granitowych

Naszym klientom oferujemy fachową pomoc przy wyborze odpowiedniego wariantu. Zamówienia realizujemy niezwykle sprawnie, zwracając szczególną uwagę na indywidualne udogodnienia. Nasza działalność jest idealnym połączeniem niezawodnego asortymentu i w pełni profesjonalnej obsługi.

Producent zlewozmywaków kwarcowych

Nasze zlewozmywaki wyróżniają się przede wszystkim świetną trwałością. Zawdzięczana jest ona odpowiedniemu doborowi wykorzystywanych do produkcji tworzyw. Dzięki nim zyskują odporność na zarysowania i wysoką temperaturę. Do produkcji zlewów wykorzystujemy w przeważającej części piasek kwarcowy, który dopełniany jest żywicami akrylowymi lub poliestrowymi. Wbrew powszechnej opinii do wykonania granitowych zlewozmywaków nie stosuje się granitu, jak mogłaby sugerować ich nazwa. Są to produkty kompozytowe, na które składa się kwarcowy piasek o różnej wielkości ziaren. Stosowany jest również przy tworzeniu zlewów kwarcowych, mineralnych, krzemowych i kamiennych. Piasek poddajemy barwieniu, dając naszym klientom możliwość dopasowania koloru do ich aranżacji kuchennej. Zlewy są bardzo twarde, a dzięki temu również odporne na wgniecenia i zarysowania. Aby cieszyć się ich nienagannym wyglądem, wystarczy stosować się do jednej prostej zasady – po zakończeniu korzystania ze zlewu, przetrzeć go wilgotną ściereczką z dodatkiem płynu do mycia naczyń. To pozwoli utrzymać powierzchnię w czystości i pierwotnym stanie. Zważywszy na niekłopotliwość użytkowania oraz dużą estetykę, nasze propozycje doskonale sprawdzą się w każdej kuchni, a nieulegające blaknięciu kolory usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagające osoby.

Jesteśmy producentem, który w ciągu wielu lat działania wypracował optymalne metody pracy. Stale poszerzamy asortyment, dając naszym klientom możliwość wyboru spośród licznych kształtów i rozmiarów, a także odcieni zlewów. Nie bez znaczenia jest dla nas również cena i dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zawsze utrzymywała się na konkurencyjnym poziomie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że usatysfakcjonowany klient będzie dla nas najlepszą rekomendacją i dlatego do każdego zamówienia podchodzimy całkowicie indywidualnie. Nasze produkty towarzyszą ich użytkownikom przez długie lata, świetnie spisując się podczas codziennego korzystania.

Są to produkty bardzo solidne, których zastosowanie pozwala całkowicie wyeliminować ryzyko wgniecenia. Dodatkowym atutem naszych zlewozmywaków jest łatwość utrzymania ich w czystości. Aby wyglądały perfekcyjnie przez długie lata wystarczy regularne czyścić powierzchnię wilgotną ściereczką, wodą i płynem do naczyń. Zlewozmywaki granitowe i kwarcowe prezentują się bardzo estetycznie. Dzięki nim, każda kuchnia nabierze efektownego wyglądu. Idealnie pasują zarówno do nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych wnętrz. Ich kolory nawet z biegiem czasu nie tracą intensywności.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Polecamy zlewozmywaki granitowe i kwarcowe w różnych kształtach oraz barwach. Ich wysoka jakość wykonania, a także atrakcyjna cena sprawią, że będzie to z pewnością doskonała inwestycja na lata.

Jako producent zlewozmywaków granitowych i kwarcowych dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas produkty spełniały oczekiwania naszych Klientów. Satysfakcja odbiorców jest dla nas priorytetowym celem. Dlatego też ciągle udoskonalamy naszą produkcję w coraz to nowsze modele i rozwiązania. Indywidualne podejście do Klienta oraz troska o jego wymagania stały się myślą przewodnią naszej firmy.