Logo PPUH ANFRA BIS

Anfra - nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania do kuchni.

Firma Anfra od prawie dwóch dekad zajmuje się produkcją zlewozmywaków kuchennych. Naszą specjalnością jest produkcja zlewozmywaków granitowych i kwarcowych. W tym zakresie wykonujemy doskonałej jakości produkty, które cechują się funkcjonalnością oraz niebywałą estetyką. Nasze zaangażowanie w pracę, troska o oczekiwania Klienta, pełen profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie to czynniki, które pozwalają nam oferować takie produkty, które są odpowiedzią na potrzebę posiadania praktycznego i efektownego wyposażenia kuchennego. W roku 2012 firma będąca niegdyś spółką cywilną zmieniła właściciela oraz nazwę na ANFRA BIS, nie zmieniając przy tym wypracowanej przez długie lata technologii.

ANFRA - renomowany i znany producent zlewozmywaków granitowych i kwarcowych.

Każdy wykreowany przez nas zlewozmywak charakteryzuje się niebywałą trwałością oraz wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz temperaturę. Wszystko to dzięki tworzywom, z jakich zostały wykonane.

Zlewozmywaki produkowane przez naszą firmę powstają z połączenia naturalnych wypełniaczy mineralnych – barwionych piasków kwarcowych (ok.80%) oraz wysokogatunkowych dedykowanych żywic (ok.20%). Zlewozmywaki granitowe nie zawierają mielonej skały granitowej czy piasku granitowego jak podają niektóre publikacje. Nazwa „zlewozmywak granitowy” przyjęła się dla zlewozmywaków kompozytowych, które składają się z naturalnych wypełniaczy (najczęściej w proporcjach ok. 70-80%) i żywic akrylowych lub poliestrowych (ok. 20-30%). Podstawowym składnikiem i wypełniaczem jest kolorowy piasek kwarcowy o różnej granulacji. Używane są różne nazwy handlowe materiału z jakiego wykonane są zlewozmywaki, a także różne określenia zlewozmywaków, m.in. granitowy, kwarcowy, mineralny, kamienny lub krzemowy, jednakże jest to ten sam materiał – kwarc (jeden z podstawowych składników skały granitowej).

Są to produkty bardzo solidne, których zastosowanie pozwala całkowicie wyeliminować ryzyko wgniecenia. Dodatkowym atutem naszych zlewozmywaków jest łatwość utrzymania ich w czystości. Aby wyglądały perfekcyjnie przez długie lata wystarczy regularne czyścić powierzchnię wilgotną ściereczką, wodą i płynem do naczyń. Zlewozmywaki granitowe i kwarcowe prezentują się bardzo estetycznie. Dzięki nim, każda kuchnia nabierze efektownego wyglądu. Idealnie pasują zarówno do nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych wnętrz. Ich kolory nawet z biegiem czasu nie tracą intensywności.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Polecamy zlewozmywaki granitowe i kwarcowe w różnych kształtach oraz barwach. Ich wysoka jakość wykonania, a także atrakcyjna cena sprawią, że będzie to z pewnością doskonała inwestycja na lata.

Jako producent zlewozmywaków granitowych i kwarcowych dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas produkty spełniały oczekiwania naszych Klientów. Satysfakcja odbiorców jest dla nas priorytetowym celem. Dlatego też ciągle udoskonalamy naszą produkcję w coraz to nowsze modele i rozwiązania. Indywidualne podejście do Klienta oraz troska o jego wymagania stały się myślą przewodnią naszej firmy.